קורס גבס, קורס עבודות גבס, קורס עיצובים בגבס - מלך הגבס

banner2


קורס גבס – קורס עבודות גבס

קורס גבס מקצועי אשר מבצע לימוד על כל התוכן של עבודות הגבס

ענף עיצוב והבנייה בישראל הולך ומתפתח משנה לשנה, בכל יום אני מבין שיש יותר ויותר דרישה לאנשי גבס בשוק. אנשי גבס שייתנו מענה בעיצוב הבית מגבס ואפילו בבנייה פשוטה יחסית. לכן החלטתי בשיתוף פעולה עם בעלי מקצוע מהתחום על פתיחת קורס עיצובים בגבס שייתן לך את כל מה שצריך כדי להתחיל לעסוק בתחום ללא כל צורך להתחיל  לעבוד אצל קבלן בשכר נמוך ולהימרח בהתקדמות אטית בשכר. אצלי תוכל ללמוד הכל תוך כדי סבלנות והבנה גם אם לא נגעת מעולם בכלי עבודה. הקורס מורכב מלימוד עיוני ולימוד מעשי.
תוכל לבחור בסיום הקורס האם להמשיך במקצוע זה ולהתברג בעולם הגבס או פשוט ליהנות מהידע שרכשת לצרכים אישיים כגון פיקוח על בעלי מקצוע בזמן עבודתם או אפילו ליצור לעצמך יצירות ועיצובים העולים בדעתך.
קורס עיצובים ובנייה מגבס חדש מסוגו בארץ, שיכשיר אותך להיות אחד מהטובים בתחום. תוכל ללמוד כיצד לבנות הכל מגבס, החל מדברים פשוטים כמו קירות גבס ומדפים ועד נישות צפות  לטלויזייה. הקורס מיועד לכל אחד שחפץ ללמוד לעצב ולבנות מגבס. תוכל לרכוש מקצוע לחיים ואפילו סתם לעצב את הבית כמו שתמיד חלמת ועוד במו ידיך. הקורס פעיל בשנה האחרונה בערים שונות בארץ ובמהלכו הוכשרו למעלה מ200 אנשי גבס חדשים. הקורס מעשיר את הידע בתחום ומקנה יכולת ביצוע של עבודות גבס. הקורס מתנהל במתכונת של לימודי ערב פעם בשבוע למשך  שלושה וחצי חודשים. הקורס יועבר ע"י מלך הגבס שמעון דנינו בשיתוף בעלי מקצוע מהשורה הראשונה בקבוצות של עד 30 איש.  עבודה מובטחת לכל מי שיעבור 80% בהצלחה.

עדיין לא בטוח ?
תוכל להתייעץ עם בוגרי הקורס ולהתרשם. 
הקורס בשיתוף בעלי מקצוע מהשורה הראשונה:
מעצב פנים,צבעי מקצועי,איש גבס מומחה
נושאי הלימוד העיקריים בקורס : 
 
* קריאת סרטוטים
* עיצוב פנים
* הכרת סוגי פלטות גבס
* הכרת סוגי פרופילים
* בטיחות בעבודה
*הכנה לקירות חשמל
*הנמכת תקרות (מיועד גם לטכנאי מיזוג אוויר)
* תרגול חיתוך פלטות מסלולים וניצבים
*בניית מדפים אופקיים ומעוגלים
*בניית נישה צפה לטלוויזייה
*בניית כוורות וספריות (מיועד גם למגזר הדתי)
*בניית תקרה עגולה וישרה הכולל תאורה נסתרת
*בניית קרניזים ישרים לתקרות
*עבודות צביעה ושפכטל מקצועי
מספר המקומות מוגבל !!!
להרשמה חייגו: 052-7272356