איך להשתמש בגבס לעיצוב הבית - מלך הגבס

banner2

איך להשתמש בגבס לעיצוב הבית

פורסם על ידי מרץ 18, 2019 ב בלוג הגבס | 0 תגובות

הבית הוא מעוז משכננו ואנו מייחסים לו חלק חשוב מהחיים שלנו ומחקרים בקרב אמהות בארצות הברית הראו על קשר ישיר בין שמחת החיים לבין הסיפוק ממראה הבית והצורה שבה הוא מעוצב. אחת הדרכים לעיצוב יפהייפיה של הבית היא באמצעות חומר הגבס. הגבס משמש כבר שנים רבות אנשי מקצוע בעולם הבנייה לצרכי בידוד ואקוסטיקה אך לאחרונה הוא נותן את הטון גם בתוספות הויזואליות למראה מודרני יפהייפה וסטייל מיוחד

 

עיצוב פנים בגבס –  מודרניזציה וטוויסט עיצובית נפגשים

כיום השיח המדובר ביותר בעולם עיצוב הפנים הוא עיצוב פנים בגבס שנותן נופך טבעי לעיצוב פנים הבית ונותן מראה מסוגנן עם טוויסט עיצובי חשדני. יש לציין שעיצובים בגבס מתאימים לכל חלקי הבית בין אם מדובר במטבח,בחדר השינה בחדרים וספק גם מגוון פתרונות לעליית הגג . בזכות הורסטיליות של מחיצות גבס ניתן לייצר צורות מדהימות ולהגשים כל פנטזייה או רעיון עיצובי "משוגע" שיש לכם בראש בקלות.

תקרות גבס מעוצבות

תקרות גבס מעוצבות משמשות אותנו להנמכת התקרה וכן לעיצובים מדהימים. באמצעות הנמכת הקירות אנו יכולים להסתיר בעיות לא אסתטיות בבית כמו צנרות,סדקי בנייה,תעלות מיזוג אוויר וכו'.אך אין לנו להסתפק רק בהנמכת תקרה להסתרת פגמים וצנרות אלא ביכולתנו ליצור באמצעות הגבס מראה חדש ומסגונן לתקרה בתוספת תאורה ואלמנטים עיצוביים נוספים

אלמנט עיצובי נוסף בתקרות גבס מעוצב הוא התקרה הצפה אשר יכולה לשדרג את נראות פנים הבית בכמה וכמה רמות. אפשרות זו שימושית במשרדים,לובי של בניינים אך בבתים גדולים היא מצוינת גם לסלון ולמטבח.  אחד היתרונות באופציה זו היא היכולת לשלב סוגים שונים של מנורות מיוחדות על התקרה הצפה וכן להשתמש באורות בצבעים מיוחדים.

לוחות גבס – פתרון מושלם לחלל הבית

באמצעות לוחות גבס ניתן ליצירת נישות בסדרונות,לעצב את החדר בצורה טובה יותר וכן לאמבטיות וחדר השינה. אחד השימושים הנפוצים ללוחות גבס הוא לבניית ספריות מעוצבות מגבס משום שניתן לבנות אותם בצורה א-סימטרית שנותנת מראה מיוחד ושיקי לספרייה. ארונותו ספריות הגבס משמשות לספרים,נוי ועוד מגוון רחב של אפשרויות עיצוב נהדרות.

 

אז למה גבס?

השימוש בחומר הגבס מספק לנו עבודה נוחה מאוד משום שמדובר בחומר יציב וחזק אך גם גמיש ו-ורסטילי באותה הנשימה ועם חשיבה עיצובית ותכנון מראש ניתן לייצר איתו פשוט הכל.אין ספק והשימוש בחומר הגבס תפס תאוצה בשנים האחרונות וכיום השימוש בו נפוץ הקרב מעצבי פנים רבים.

כתוב תגובה


Call Now Button