5 דברים שכדאי לעשות לפני בניית קיר גבס - מלך הגבס

banner2

5 דברים שכדאי לעשות לפני בניית קיר גבס

פורסם על ידי יול 23, 2019 ב בלוג הגבס | 0 תגובות

מעוניינים לבנות קיר גבס? קירות גבס הם פיתרון מצוין ומהיר למגוון אפשרויות וצרכים, מדובר בפיתרון אסתטי שמאפשר יצירת אלמנטים עיצוביים ופרקטיים כאחד, וכמו כן מאפשר שינויים בעתיד בקלות יחסית. הקדשת מעט מחשבה לפני ביצוע הקיר תאפשר לכם להפיק את הטוב ביותר מקיר הגבס שלכם, ולהשיג תוצאה מרהיבה ואיכותית. לפניכם רשימה של 5 דברים שכדאי לעשות לפני שבונים קיר גבס.

 

מה שבטוח ביטוח

דבר ראשון, יש לבחור בקבלן שיפוצים מקצועי ומוסמך, שקיבלתם עליו המלצות ממכרים, שראיתם עבודות שביצע והתרשמתם לטובה מאיכות הביצוע, ושזוכה לביקורות טובות ברשת. קיימים קבלנים רבים בשוק, ולא כולם מקצועיים, איכותיים ואמינים באותה המידה. אתם צריכים להבטיח שהקבלן בו תבחרו יהיה אמין, מנוסה ומקצועי, כך שיוכל לבצע את מה שאתם מבקשים ולעשות זאת על הצד הטוב ביותר. בנוסף לתעודות, הסמכות והמלצות, בדקו שהקבלן בו אתם בוחרים מבוטח בביטוח קבלנים, שיגן הן עליכם והן על הקבלן.

אינטראקציה אישית

בחרו אנשי מקצוע שנעים לכם לעבוד איתם. שיפוץ בית ובניית קיר גבס הם תהליכים שיכולים להתבצע בנעימים ועל מי מנוחות, או באווירה טעונה, תוך מחלוקות, ויכוחים וצעקות. בכדי למנוע מעצמכם אי נעימות, הקפידו לבחור קבלן ובעלי מקצוע נעימים ומסבירי פנים, שיש לכם תקשורת ואינטראקציה טובה איתם. גם אם מדובר בקבלן שגובה שכר מעט גבוה יותר, עדיף לבחור בקבלן שיהיה לכם נעים לעבוד איתו. 

שימוש בחומרים המתאימים

קיימים לוחות גבס מסוגים שונים, המתאימים ליישום באזורים שונים של הבית. לפני שאתם מתחילים בשיפוץ יש להבטיח שהקבלן משתמש בלוחות המתאימים והאיכותיים ביותר. עבור מקלחות ואזורים רטובים יש להשתמש בלוחות גבס ירוק שעומדים בתנאי לחות,  עבור יצירת מחסומים בפני התפשטות אש, או באזורים שיש למגנם מאש יש להשתמש בגבס ורוד. הקפידו על כך שהקבלן ישתמש בלוחות המתאימים. בנוסף, בכדי ליצור בידוד תרמי ואקוסטי יש להחדיר בין שכבות הקיר חומר מבודד איכותי. כאשר מדובר בקירות של חדרי שינה, חדרי עבודה, או כל חלל אחר בו תזדקקו לבידוד, הקפידו על שימוש בחומר בידוד איכותי מתאים.

מידות מדויקות

לפני שאתם פונים לקבלן הגבס, רשמו מידות מדויקות של המקום בו תרצו לבנו את הקיר, צלמו תמונות, ושרטטו את התוצאה שאתם מבקשים להגיע אליה. העבודה בגבס מאפשרת התאמת הקיר למידות ועיצובים שונים, וככל שתדייקו במדידות לפני תחילת העבודה, תוכלו לקבל תוצאה סופית מדויקת יותר.

עיצובים מיוחדים

בניית קיר גבס היא הזדמנות לשדרג את הבית ולהתחדש בנישות ועיצובים מיוחדים. האפשרויות הן רבות וכוללות שיבוץ גופי תאורה בקיר ליצירת אפקטים שונים, יצירת נישות מיוחדות לטלוויזיה, ספרייה, מדפים, מראה וכן הלאה, כיד הדמיון ועל פי הצורך. התייעצו עם הקבלן, ואם יש לכם אפשרות, פנו למעצב פנים שיעצב עבורכם קיר גבס שהוא גם אלמנט עיצובי ושימושי, כך תתפסו שלוש ציפורים במכה אחת.

כתוב תגובה


Call Now Button